TÁJÉKOZTATÓ

a „Titkok Háza Gyerekegyetem az ÓE Alba Regia Műszaki Karán”
megnevezésű napközis táborról és a jelentkezés menetéről

Jelentkezési határidő: 2021. június 9., szerda 15 óra

A Gyerekegyetem a Titkok Háza Tudományos Élményközpont az Echo Innovációs Műhely konzorciumi vezetésével együttműködésben EFOP-3.3.6-17-2017-00002 számon, Természettudományos élményközpont létrehozása Székesfehérváron címen támogatott projekt keretében valósul meg, melyben a szülő gyermeke, mint napközis táborozó vesz részt.

A Titkok Háza Tudományos Élményközpont és az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Kara 2021-ben először szervezi meg a Titkok Háza Gyerekegyetemet, ahol az alább megjelölt időpontokban, az általános iskolák 5-8. osztályos diákjai hallgatókká válhatnak, előadásokon és szemináriumokon, interaktív foglalkozásokon vehetnek részt, majd sikeres heti projektfeladatukat követően „gyerekdiplomát” vehetnek át.

A tábor helyszíne az ÓE Alba Regia Műszaki Kar 8000 Székesfehérvár, Pirosalma utca 1-3. oktatási épülete.

A tábor időpontjai:
   I. Gyerekegyetem: 2021.06.21. - 2021.06.25-ig,
  II. Gyerekegyetem: 2021.06.28. - 2021.07.02-ig.
A turnusok csak megfelelő jelentkezési létszám esetén indulnak!

Az alábbi térítésmentes szolgáltatásokat nyújtjuk a táborban résztvevőknek:

1. a tábor ideje alatt hétfőtől péntekig, naponta 8.30-12:00 óra valamint 13:00 -16:00 óra között élménypedagógiai szakmai programot biztosít a résztvevőknek;
  2. a tábor ideje alatt hétfőtől péntekig, naponta 8:00-8.30 óra, 12:00-13:00 óra, valamint 16:00-17:00 óra között a programszervezők gyermekfelügyeletet biztosítanak a résztvevőknek;
  3. a táborban a foglalkozásokhoz szükséges eszközöket biztosítjuk.
  4. a tábor utolsó napjára szervezett kiránduláshoz a buszt biztosítjuk.

A jelentkezés során a Titkok Háza Természettudományos Élményközponttal szerződött együttműködő partner intézmények tanulói elsőbbséget élveznek a pályázati feltételek értelmében. További férőhelyekre szeretettel várjuk más iskolák tanulóit is.

Együttműködő partneriskolák, ahonnan elsősorban várjuk a jelentkező diákokat:

• Adonyi Szent István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Batthyány Lajos Általános Iskola Géza Fejedelem Tagiskolája
  • Dr. Fejérpataky László Általános Iskola
  • Ercsi Eötvös József Általános Iskola
  • Etyeki Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Hétvezér Általános Iskola
  • Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola
  • Martonvásári Beethoven Általános Iskola
  • Nádasdladányi Nádasdy Ferenc Általános Iskola
  • Polgárdi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokű Művészeti Iskola
  • Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola
  • Sárszentmiklósi Általános Iskola
  • Székesfehérvári Isván Király Általános Iskola
  • Váli Vajda János Általános Iskola

A jelentkezéshez a következő dokumentumok benyújtását kérjük:

mely dokumentumokat elküldhetnek beszkennelve a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre,
vagy eljuttathatják postai úton az alábbi címre:
„Gyerekegyetem” Óbudai Egyetem Budaváriné Szalai Andrea, 8000 Székesfehérvár, Pirosalma u. 1-3.,
vagy leadhatják a megjelölt postai címen, az egyetem épületének portáján.

A táborozás 15 000 Ft-os részvételi díjának befizetése átutalással az
Alba Regia Műszaki Felsőoktatásért Alapítvány számlaszámára történik:
K&H Bank 10402908-50526983-71531007
A közleménybe kérjük a gyermek nevét és a „gyerekegyetemi hozzájárulás megjegyzést beírni!
Az átutalt részvételi díj beérkezésének határideje a tábort megelőző hét hétfői napja, 12:00 óra.
I. turnus esetén: 2021.06.14.
II. turnus esetén: 2021.06.21.

A jelentkezést abban az esetben tudjuk véglegesnek tekinteni, ha a befizetés a jelzett időpontig megtörtént. Erről visszaigazolást küldünk az I.turnusnál 2021.06.16-ig, a II.turnusnál 2021.06.23-ig, amennyiben a befizető a Jelentkezési lapon megadta e-mail címét.

A 72 óránál nem régebbi, kitöltött és aláírt „Szülői nyilatkozat a táborozó gyermek egészségi állapotáról” (docx) dokumentumot a gyermek a tábor kezdő napján feltétlenül hozza magával!

A jelentkezés véglegesítéséhez az adatvédelmi tájékoztató (pdf) megismerése és elfogadása is szükséges, amelyhez az együttműködési megállapodás 9-11. pontjában járul hozzá.

A Gyerekegyetem nyári tábor szervezői