Tisztelt leendő első évfolyamos levelezős Hallgatónk!

A tanévkezdéssel kapcsolatos minden információt és linket összegyűjtve megtalálja honlapunk gólyáknak kialakított felületén

Kérem, hogy az alábbi tájékoztatót nagyon figyelmesen olvassa el!

REKTORI KÖSZÖNTŐ

A BEIRATKOZÁS a 2021/22 tanévre online formában történik 2021. augusztus 24-30. között, az ehhez szükséges információk itt érhetők el augusztus közepétől.

Az első konzultációs alkalom helyszíne és időpontja szakonként a következő:

Szak Helyszín 1. konzultáció

Földmérő és földrendező mérnök (BSc) alapszak

Pirosalma utca 1-3. 226. terem

szeptember 21. 8 óra

Villamosmérnök (BSc) alapszak

Pirosalma utca 1-3. 226. terem

szeptember 22. 8 óra

Mechatronika (MSc) mesterszak

Budai út 45. K. 38. terem

szeptember 15. 8 óra

Az első éves hallgatóknak a tantárgyak felvétele (mintatanterv szerint) egységesen történik, így ezzel kapcsolatosan Önnek nincs feladata.

Az első konzultációra kérjük az alábbiakat hozza magával (amennyiben a mechatronikai mérnök szóbeli elbeszélgetésen a másolatokat már leadta, akkor nem kell ismételten elhoznia):
1 db 3,5x4.5 cm méretű (útlevél minőségű, világos hátterű, egy évnél nem régebbi) fényképet
eredeti érettségi bizonyítványát/felsőfokú oklevelét + MÁSOLATÁT

6. - 8.

27. - 29.

24. - 26.

Korábbi felsőoktatási tanulmányai alapján KREDITÁTVÉTELI KÉRELMET a képzés során egyszer nyújthat be, a képzés kezdetén. A kreditátvételi kérelemhez nyomtatvány letölthető itt. A kérelmeket a regisztrációs hét hétfőjéig (2021. augusztus 30.) kell a tanulmányi osztályon leadni, vagy aláírva, szkennelve elküldeni E-mailben a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre, melyhez mellékelni kell a kérelemben szereplő tantárgyak hitelesített tantárgyi tematikáit is, valamint a teljesítést igazoló hiteles leckekönyv másolatot is.

PASSZÍV FÉLÉVre vonatkozó kérelmek intézése (aki tanulmányainak megkezdését a következő tanévre halasztja): a regisztrációs hét első napjáig a NEPTUN rendszeren keresztül történik. A kérelmet az online beiratkozás után tudja leadni. További információt itt talál.

Kérjük a mozgásszervi, érzékszervi vagy beszédfogyatékos, autizmus spektrum zavarral vagy egyéb fejlődési vagy magatartás szabályozási zavarral küzdő hallgatóinkat, hogy az állami támogatás megigénylésének érdekében az itt elérhető NYILATKOZATOT szíveskedjen kitölteni és elküldeni Bekk Tímeának: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát..

Ha bármilyen kérdése van írjon a TANULMÁNYI OSZTÁLY e-mail címére (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.), vagy hívja az egyetem 22-200-400–as központ számát és kérje a Tanulmányi Osztályt.
A kari e-problémamegoldón is jelezheti problémáját, melyet itt talál.

Az Óbudai Egyetem hallgatói ingyenesen tölthetik le és telepíthetik akár 5+5 asztali számítógépre és okos eszközre az Office 365 ProPlus programcsomagot a regisztrációt követően, ehhez linket itt talál. Kérjük töltse le a Microsoft Teams szoftvert is, mely egyetemünkön az online kurzusok eszköze.

Kérjük, folyamatosan kísérje figyelemmel KARUNK HONLAPját, melyen sok hasznos információt talál.
Karunk legfontosabb híreit FACEBOOK oldalunkon követheti.
Kövesse karunk INSTAGRAM oldalát (oeamk.szekesfehervar)!

Sok fontos kifejezetten az elsős évfolyamnak szóló információ található az OE AMK Gólyák 2021FACEBOOK csoportban.

Üdvözlettel:
Dr. Pogátsnik Monika